Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
mille-feuille glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 29 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, mille-feuille glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
mille-feuille kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 410 kcal |
| Karbonhidratlar | 45g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 15g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 24g |
| Doymuş | 13g |
| Doymamış | 9g |
| Sodyum | 220mg |
mille-feuille glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 29 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
mille-feuille orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
mille-feuille 100g başına 29 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →