Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meyve hazırlığı glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meyve hazırlığı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Meyve hazırlığı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 27g |
| Şekerler (toplam) | 24g |
| Doğal | 9.0g |
| Eklenmiş | 15g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 10mg |
Meyve hazırlığı glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 18 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Meyve hazırlığı orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Meyve hazırlığı 100g başına 18 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →