Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meşe palamudu kabağı glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Meşe palamudu kabağı glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Meşe palamudu kabağı kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 40 kcal |
| Karbonhidratlar | 10g |
| Şekerler (toplam) | 0.7g |
| Doğal | 0.7g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 1g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.02g |
| Doymamış | 0.08g |
| Sodyum | 3mg |
Meşe palamudu kabağı glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Meşe palamudu kabağı düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Meşe palamudu kabağı 100g başına 5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →