Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Meringue glisemik indeksi 95 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 85 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Meringue glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Meringue hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 380 kcal |
| Karbonhidratlar | 90g |
| Şekerler (toplam) | 89g |
| Doğal | 4.0g |
| Eklenmiş | 85g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 40mg |
Meringue glisemik indeksi 95 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 85 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Meringue yüksek glisemik indekse (95) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Meringue 100g başına 85 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →