Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Mcrib sandviç glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Mcrib sandviç glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Mcrib sandviç hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 260 kcal |
| Karbonhidratlar | 34g |
| Şekerler (toplam) | 9g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 7g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 9g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 700mg |
Mcrib sandviç glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 24 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Mcrib sandviç yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Mcrib sandviç 100g başına 24 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →