Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ketçap baharatı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Ketçap baharatı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Ketçap baharatı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 35g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 30g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 1.8g |
| Çözünmez | 4.2g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.7g |
| Sodyum | 2500mg |
Ketçap baharatı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Ketçap baharatı orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Ketçap baharatı 100g başına 33 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →