Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kepekli ve keten tohumlu ekmek glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 21 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kepekli ve keten tohumlu ekmek glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kepekli ve keten tohumlu ekmek kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 230 kcal |
| Karbonhidratlar | 38g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 400mg |
Kepekli ve keten tohumlu ekmek glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 21 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kepekli ve keten tohumlu ekmek orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kepekli ve keten tohumlu ekmek 100g başına 21 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →