Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kek unu glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 53 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kek unu glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Kek unu hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 364 kcal |
| Karbonhidratlar | 76.3g |
| Şekerler (toplam) | 0.3g |
| Doğal | 0.3g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.4g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 1.7g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 1g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.8g |
| Sodyum | 2mg |
Kek unu glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 53 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kek unu yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Kek unu 100g başına 53 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →