Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kek tabanı glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Kek tabanı glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Kek tabanı hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 28g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 25g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 4g |
| Sodyum | 320mg |
Kek tabanı glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 45 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kek tabanı yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Kek tabanı 100g başına 45 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →