Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
kedi dili bisküvi glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 55 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, kedi dili bisküvi glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
kedi dili bisküvi hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 380 kcal |
| Karbonhidratlar | 78g |
| Şekerler (toplam) | 38g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 35g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 4g |
| Doymuş | 1.2g |
| Doymamış | 2.8g |
| Sodyum | 120mg |
kedi dili bisküvi glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 55 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
kedi dili bisküvi yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
kedi dili bisküvi 100g başına 55 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →