Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavuzlu buğday ve keten tohumlu sandviç ekmeği glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kavuzlu buğday ve keten tohumlu sandviç ekmeği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kavuzlu buğday ve keten tohumlu sandviç ekmeği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 40g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 6g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 400mg |
Kavuzlu buğday ve keten tohumlu sandviç ekmeği glisemik indeksi 50 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kavuzlu buğday ve keten tohumlu sandviç ekmeği düşük glisemik indekse (50) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kavuzlu buğday ve keten tohumlu sandviç ekmeği 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →