Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavun glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Kavun glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kavun kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 34 kcal |
| Karbonhidratlar | 8.2g |
| Şekerler (toplam) | 7.9g |
| Doğal | 7.9g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.9g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.6g |
| Protein | 0.8g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 16mg |
Kavun glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 4 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kavun orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kavun 100g başına 4 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →