Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş yeşil bezelye glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 21 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş yeşil bezelye glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kavrulmuş yeşil bezelye kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 16g |
| Çözünür | 4.8g |
| Çözünmez | 11.2g |
| Protein | 21g |
| Yağ | 5g |
| Doymuş | 0.7g |
| Doymamış | 4.3g |
| Sodyum | 400mg |
Kavrulmuş yeşil bezelye glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 21 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kavrulmuş yeşil bezelye düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kavrulmuş yeşil bezelye 100g başına 21 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →