Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş tilki fındığı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer nuts ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş tilki fındığı glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kavrulmuş tilki fındığı kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 347 kcal |
| Karbonhidratlar | 77g |
| Şekerler (toplam) | 0.8g |
| Doğal | 0.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 14.5g |
| Çözünür | 4.4g |
| Çözünmez | 10.1g |
| Protein | 9.7g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.05g |
| Sodyum | 5mg |
Kavrulmuş tilki fındığı glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 42 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kavrulmuş tilki fındığı orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kavrulmuş tilki fındığı 100g başına 42 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →