Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavrulmuş soya unu glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 19 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Kavrulmuş soya unu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kavrulmuş soya unu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbonhidratlar | 32g |
| Şekerler (toplam) | 10g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 15g |
| Çözünür | 4.5g |
| Çözünmez | 10.5g |
| Protein | 36g |
| Yağ | 23g |
| Doymuş | 3.2g |
| Doymamış | 18g |
| Sodyum | 2mg |
Kavrulmuş soya unu glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 19 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Kavrulmuş soya unu orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kavrulmuş soya unu 100g başına 19 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →