Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış jambon glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış jambon glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış jambon kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 145 kcal |
| Karbonhidratlar | 1.5g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 20.5g |
| Yağ | 6.5g |
| Doymuş | 2.2g |
| Doymamış | 3.5g |
| Sodyum | 1200mg |
Haşlanmış jambon glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Haşlanmış jambon düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış jambon 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →