Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kemiksiz kaburga glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Kemiksiz kaburga glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kemiksiz kaburga kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 290 kcal |
| Karbonhidratlar | 12g |
| Şekerler (toplam) | 8g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 7g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 18g |
| Yağ | 18g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 700mg |
Kemiksiz kaburga glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Kemiksiz kaburga orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kemiksiz kaburga 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →