Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşhaş ezmesi dolgusu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 25 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Haşhaş ezmesi dolgusu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Haşhaş ezmesi dolgusu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 45g |
| Şekerler (toplam) | 30g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 20g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 7g |
| Yağ | 15g |
| Doymuş | 4g |
| Doymamış | 11g |
| Sodyum | 30mg |
Haşhaş ezmesi dolgusu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 25 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Haşhaş ezmesi dolgusu orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Haşhaş ezmesi dolgusu 100g başına 25 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →