Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Harissa ezmesi glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Harissa ezmesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Harissa ezmesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbonhidratlar | 15g |
| Şekerler (toplam) | 6g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 4g |
| Çözünür | 1.2g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 15g |
| Doymuş | 2g |
| Doymamış | 13g |
| Sodyum | 1200mg |
Harissa ezmesi glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Harissa ezmesi düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Harissa ezmesi 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →