Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hamur glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 27 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Hamur glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Hamur kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 45g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 20g |
| Doymuş | 12g |
| Doymamış | 7g |
| Sodyum | 350mg |
Hamur glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 27 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Hamur orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Hamur 100g başına 27 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →