Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif sos glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Hafif sos glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif sos kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbonhidratlar | 6g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 0.3g |
| Çözünür | 0.1g |
| Çözünmez | 0.2g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 9g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 7g |
| Sodyum | 700mg |
Hafif sos glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 2 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif sos düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif sos 100g başına 2 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →