Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif köri sosu (hindistancevizi sütü, baharatlar, doğal tatlandırıcılar, azaltılmış sodyum) glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Hafif köri sosu (hindistancevizi sütü, baharatlar, doğal tatlandırıcılar, azaltılmış sodyum) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif köri sosu (hindistancevizi sütü, baharatlar, doğal tatlandırıcılar, azaltılmış sodyum) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 7g |
| Şekerler (toplam) | 3.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 1g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 8g |
| Doymuş | 6.5g |
| Doymamış | 1.5g |
| Sodyum | 180mg |
Hafif köri sosu (hindistancevizi sütü, baharatlar, doğal tatlandırıcılar, azaltılmış sodyum) glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 3 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif köri sosu (hindistancevizi sütü, baharatlar, doğal tatlandırıcılar, azaltılmış sodyum) düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif köri sosu (hindistancevizi sütü, baharatlar, doğal tatlandırıcılar, azaltılmış sodyum) 100g başına 3 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →