Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Gyoza hamuru glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Gyoza hamuru glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Gyoza hamuru kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbonhidratlar | 47g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 0.8g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.6g |
| Sodyum | 400mg |
Gyoza hamuru glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Gyoza hamuru orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Gyoza hamuru 100g başına 28 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →