Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Az tuzlu soya sosu baharatlı (şekersiz) glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Az tuzlu soya sosu baharatlı (şekersiz) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Az tuzlu soya sosu baharatlı (şekersiz) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbonhidratlar | 5.6g |
| Şekerler (toplam) | 0.6g |
| Doğal | 0.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.8g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.5g |
| Protein | 7.5g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 3500mg |
Az tuzlu soya sosu baharatlı (şekersiz) glisemik indeksi 20 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Az tuzlu soya sosu baharatlı (şekersiz) düşük glisemik indekse (20) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Az tuzlu soya sosu baharatlı (şekersiz) 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →