Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arpa ve siyez ekmeği glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 25 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Arpa ve siyez ekmeği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Arpa ve siyez ekmeği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 240 kcal |
| Karbonhidratlar | 46g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 1.8g |
| Çözünmez | 4.2g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 450mg |
Arpa ve siyez ekmeği glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 25 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Arpa ve siyez ekmeği orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Arpa ve siyez ekmeği 100g başına 25 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →