Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Zaslađeni čaj има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 4.6 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим beverages, Zaslađeni čaj се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
Zaslađeni čaj је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 27 kcal |
| Угљени хидрати | 7g |
| Шећери (укупно) | 7g |
| Природни | 0.0g |
| Додати | 7g |
| Влакна | 0g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 0g |
| Масти | 0g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0g |
| Натријум | 2mg |
Zaslađeni čaj има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 4.6 на 100g, има минималан утицај на шећер у крви.
Zaslađeni čaj има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
Zaslađeni čaj има гликемијско оптерећење 4.6 на 100g, што указује на минималан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →