Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
brašno od tigrovih oraščića има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 19 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим nuts, brašno od tigrovih oraščića се рангира међу најнижима по гликемијском индексу.
brašno od tigrovih oraščića је добар избор за особе које контролишу шећер у крви, инсулинску резистенцију или прате дијету са ниским ГИ.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 450 kcal |
| Угљени хидрати | 55g |
| Шећери (укупно) | 20g |
| Природни | 20.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 20g |
| Растворљива | 6g |
| Нерастворљива | 14g |
| Протеини | 5g |
| Масти | 25g |
| Засићене | 5g |
| Незасићене | 20g |
| Натријум | 10mg |
brašno od tigrovih oraščića има гликемијски индекс 35, што га сврстава у храну са ниским ГИ. Са гликемијским оптерећењем 19 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
brašno od tigrovih oraščića има низак гликемијски индекс (35), што га чини добрим избором за особе са инсулинском резистенцијом.
brašno od tigrovih oraščića има гликемијско оптерећење 19 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →