Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
тамале са црним пасуљем и поврћем (целозрна маса) има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 15 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим grains, тамале са црним пасуљем и поврћем (целозрна маса) се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
тамале са црним пасуљем и поврћем (целозрна маса) је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 160 kcal |
| Угљени хидрати | 28g |
| Шећери (укупно) | 1.5g |
| Природни | 1.5g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 5g |
| Растворљива | 0g |
| Нерастворљива | 0g |
| Протеини | 5.5g |
| Масти | 2.5g |
| Засићене | 0.4g |
| Незасићене | 2.1g |
| Натријум | 320mg |
тамале са црним пасуљем и поврћем (целозрна маса) има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 15 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
тамале са црним пасуљем и поврћем (целозрна маса) има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
тамале са црним пасуљем и поврћем (целозрна маса) има гликемијско оптерећење 15 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →