Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
везивна средства има гликемијски индекс 60, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 15 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим other, везивна средства се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
везивна средства је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 180 kcal |
| Угљени хидрати | 25g |
| Шећери (укупно) | 2g |
| Природни | 2.0g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 2g |
| Растворљива | 0.6g |
| Нерастворљива | 1.4g |
| Протеини | 7g |
| Масти | 4g |
| Засићене | 1g |
| Незасићене | 2g |
| Натријум | 350mg |
везивна средства има гликемијски индекс 60, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 15 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
везивна средства има умерен гликемијски индекс (60). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
везивна средства има гликемијско оптерећење 15 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →