Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Биг мек бургер има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 11 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим meat, Биг мек бургер се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
Биг мек бургер је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 257 kcal |
| Угљени хидрати | 20.6g |
| Шећери (укупно) | 4.1g |
| Природни | 0.6g |
| Додати | 3.5g |
| Влакна | 1.6g |
| Растворљива | 0.4g |
| Нерастворљива | 1.2g |
| Протеини | 11.8g |
| Масти | 15.3g |
| Засићене | 5.1g |
| Незасићене | 7.2g |
| Натријум | 540mg |
Биг мек бургер има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 11 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
Биг мек бургер има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
Биг мек бургер има гликемијско оптерећење 11 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →