Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Polenta ima glikemični indeks 68, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Polenta uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Polenta je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 70 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 15g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.2g |
| Naravni | 0.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.2g |
| Topne | 0.4g |
| Netopne | 0.8g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 0.3g |
| Nasičene | 0.05g |
| Nenasičene | 0.25g |
| Natrij | 1mg |
Polenta ima glikemični indeks 68, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Polenta ima zmeren glikemični indeks (68). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Polenta ima glikemično obremenitev 10 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →