Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pol sendviča s tunino solato ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 16 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se pol sendviča s tunino solato uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
pol sendviča s tunino solato je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 220 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 25g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 10g |
| Maščobe | 9g |
| Nasičene | 1.5g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 480mg |
pol sendviča s tunino solato ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 16 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
pol sendviča s tunino solato ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
pol sendviča s tunino solato ima glikemično obremenitev 16 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →