Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Poganjki hmelja ima glikemični indeks 5, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Poganjki hmelja uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Poganjki hmelja je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 51 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 3.4g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.2g |
| Naravni | 0.2g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 15g |
| Topne | 4.5g |
| Netopne | 10.5g |
| Beljakovine | 4.1g |
| Maščobe | 0.4g |
| Nasičene | 0.1g |
| Nenasičene | 0.3g |
| Natrij | 2mg |
Poganjki hmelja ima glikemični indeks 5, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Poganjki hmelja ima nizek glikemični indeks (5), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Poganjki hmelja ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →