Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
plod mušmule ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi fruits se plod mušmule uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
plod mušmule je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 75 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 11g |
| Naravni | 11.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4.3g |
| Topne | 1.3g |
| Netopne | 3g |
| Beljakovine | 1.1g |
| Maščobe | 0.5g |
| Nasičene | 0.05g |
| Nenasičene | 0.45g |
| Natrij | 2mg |
plod mušmule ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
plod mušmule ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
plod mušmule ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →