Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pite iz polnozrnate moke ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 8 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se pite iz polnozrnate moke uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
pite iz polnozrnate moke je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 190 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 20g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 3.5g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 9g |
| Nasičene | 3.5g |
| Nenasičene | 4.5g |
| Natrij | 340mg |
pite iz polnozrnate moke ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 8 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
pite iz polnozrnate moke ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
pite iz polnozrnate moke ima glikemično obremenitev 8 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →