Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piškot ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 55 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se piškot uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
piškot lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 380 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 78g |
| Sladkorji (skupaj) | 38g |
| Naravni | 3.0g |
| Dodani | 35g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 2.8g |
| Natrij | 120mg |
piškot ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 55 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
piškot ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
piškot ima glikemično obremenitev 55 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →