Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piskavica ima glikemični indeks 5, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se piskavica uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
piskavica je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 323 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 58.4g |
| Sladkorji (skupaj) | 0g |
| Naravni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 24.6g |
| Topne | 7.4g |
| Netopne | 17.2g |
| Beljakovine | 23g |
| Maščobe | 6.4g |
| Nasičene | 1.5g |
| Nenasičene | 4.9g |
| Natrij | 67mg |
piskavica ima glikemični indeks 5, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
piskavica ima nizek glikemični indeks (5), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
piskavica ima glikemično obremenitev 3 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →