Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piščanec na žaru ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se piščanec na žaru uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
piščanec na žaru je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 170 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 6g |
| Sladkorji (skupaj) | 5g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 4g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 22g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 1.5g |
| Nenasičene | 4g |
| Natrij | 500mg |
piščanec na žaru ima glikemični indeks 40, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
piščanec na žaru ima nizek glikemični indeks (40), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
piščanec na žaru ima glikemično obremenitev 2 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →