Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piščančji trakovi ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se piščančji trakovi uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
piščančji trakovi je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 270 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 17g |
| Maščobe | 14g |
| Nasičene | 3g |
| Nenasičene | 8g |
| Natrij | 650mg |
piščančji trakovi ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 10 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
piščančji trakovi ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
piščančji trakovi ima glikemično obremenitev 10 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →