Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhana na pari piščančja prsa ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Kuhana na pari piščančja prsa uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhana na pari piščančja prsa je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 0g |
| Sladkorji (skupaj) | 0g |
| Naravni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 23g |
| Maščobe | 1.5g |
| Nasičene | 0.4g |
| Nenasičene | 1.1g |
| Natrij | 45mg |
Kuhana na pari piščančja prsa ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kuhana na pari piščančja prsa ima nizek glikemični indeks (0), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhana na pari piščančja prsa ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →