Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piščančja prsa v panko drobtinah ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi meat se Piščančja prsa v panko drobtinah uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Piščančja prsa v panko drobtinah je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 195 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 0.7g |
| Topne | 0.2g |
| Netopne | 0.5g |
| Beljakovine | 20g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 4.2g |
| Natrij | 420mg |
Piščančja prsa v panko drobtinah ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 7 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Piščančja prsa v panko drobtinah ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Piščančja prsa v panko drobtinah ima glikemično obremenitev 7 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →