Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhan topinambur ima glikemični indeks 33, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Kuhan topinambur uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhan topinambur je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 73 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 17.4g |
| Sladkorji (skupaj) | 9.6g |
| Naravni | 9.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.6g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 0.01g |
| Nasičene | 0g |
| Nenasičene | 0.01g |
| Natrij | 4mg |
Kuhan topinambur ima glikemični indeks 33, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kuhan topinambur ima nizek glikemični indeks (33), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhan topinambur ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →