Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruh s chia semeni ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 23 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruh s chia semeni uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Kruh s chia semeni je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 250 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 42g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 6g |
| Topne | 1.8g |
| Netopne | 4.2g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 0.8g |
| Nenasičene | 5g |
| Natrij | 400mg |
Kruh s chia semeni ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 23 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Kruh s chia semeni ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Kruh s chia semeni ima glikemično obremenitev 23 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →