Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruh iz koruze in sončničnih semen ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 29 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kruh iz koruze in sončničnih semen uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kruh iz koruze in sončničnih semen je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 270 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 45g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 1g |
| Vlaknine | 4.5g |
| Topne | 1.3g |
| Netopne | 3.2g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 0.8g |
| Nenasičene | 4.5g |
| Natrij | 480mg |
kruh iz koruze in sončničnih semen ima glikemični indeks 65, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 29 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kruh iz koruze in sončničnih semen ima zmeren glikemični indeks (65). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kruh iz koruze in sončničnih semen ima glikemično obremenitev 29 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →