Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krompirjevi krhlji ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 19 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se krompirjevi krhlji uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
krompirjevi krhlji lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 150 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 25g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.5g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.5g |
| Topne | 0.8g |
| Netopne | 1.8g |
| Beljakovine | 2.5g |
| Maščobe | 4.5g |
| Nasičene | 0.7g |
| Nenasičene | 3.8g |
| Natrij | 350mg |
krompirjevi krhlji ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 19 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
krompirjevi krhlji ima visok glikemični indeks (75). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
krompirjevi krhlji ima glikemično obremenitev 19 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →