Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremni špinača ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se kremni špinača uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremni špinača je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 5g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.2g |
| Naravni | 1.7g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 2.2g |
| Topne | 0.7g |
| Netopne | 1.5g |
| Beljakovine | 3.5g |
| Maščobe | 8g |
| Nasičene | 5g |
| Nenasičene | 3g |
| Natrij | 320mg |
kremni špinača ima glikemični indeks 20, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremni špinača ima nizek glikemični indeks (20), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremni špinača ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →