Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kremni prašek ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 39 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se Kremni prašek uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Kremni prašek je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 500 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 65g |
| Sladkorji (skupaj) | 35g |
| Naravni | 0.0g |
| Dodani | 35g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 0.5g |
| Maščobe | 28g |
| Nasičene | 24g |
| Nenasičene | 4g |
| Natrij | 350mg |
Kremni prašek ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 39 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Kremni prašek ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Kremni prašek ima glikemično obremenitev 39 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →