Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremni namaz iz oreščkov brez dodanega sladkorja ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi nuts se kremni namaz iz oreščkov brez dodanega sladkorja uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremni namaz iz oreščkov brez dodanega sladkorja je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 600 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 10g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 3.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 8g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 20g |
| Maščobe | 52g |
| Nasičene | 7g |
| Nenasičene | 43g |
| Natrij | 5mg |
kremni namaz iz oreščkov brez dodanega sladkorja ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremni namaz iz oreščkov brez dodanega sladkorja ima nizek glikemični indeks (0), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremni namaz iz oreščkov brez dodanega sladkorja ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →