Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna vanilije brez mleka ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremna vanilije brez mleka uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremna vanilije brez mleka je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 220 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 15g |
| Sladkorji (skupaj) | 6g |
| Naravni | 6.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 3g |
| Maščobe | 16g |
| Nasičene | 8g |
| Nenasičene | 8g |
| Natrij | 10mg |
kremna vanilije brez mleka ima glikemični indeks 35, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremna vanilije brez mleka ima nizek glikemični indeks (35), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremna vanilije brez mleka ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →