Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna taco omaka ima glikemični indeks 25, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se kremna taco omaka uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kremna taco omaka je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 320 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 8g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 32g |
| Nasičene | 6g |
| Nenasičene | 24g |
| Natrij | 900mg |
kremna taco omaka ima glikemični indeks 25, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremna taco omaka ima nizek glikemični indeks (25), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kremna taco omaka ima glikemično obremenitev 2 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →